ZUSAH7X400
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH7X400
Descripción:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 400mm
En stock : 14
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 15.748" (400.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 16.299" (414.00mm)