ZUSAH7X412
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH7X412
Descripción:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 412mm
En stock : 30
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 16.220" (412.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 16.772" (426.00mm)