ZUSAH7X425
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH7X425
Descripción:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 425mm
En stock : 15
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 16.732" (425.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 17.283" (439.00mm)