ZUSAH7X437
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH7X437
Descripción:
Buna-N O-Ring - 7mm Wide x 437mm
En stock : 2
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 17.205" (437.00mm)
Width / Cross Section 0.276" (7.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 17.756" (451.00mm)