ZV17K1206T201N
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
ZV17K1206T201N
Descripción:
VARISTOR 27V 200A 1206
En stock : 7186
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 24.3 V
Capacitance @ Frequency 740 pF @ 1 kHz
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 27 V
Varistor Voltage (Max) 29.7 V
Series ZV
Energy 0.7J
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Stackpole Electronics Inc
Maximum AC Volts 17 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 22 V
Current - Surge 200 A