ZV35K1812T601N
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
ZV35K1812T601N
Descripción:
VARISTOR 56V 600A 1812
En stock : 1000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Varistor Voltage (Min) 50.4 V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 56 V
Varistor Voltage (Max) 61.6 V
Series Automotive, AEC-Q200
Energy 4.2J
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr Stackpole Electronics Inc
Maximum AC Volts 35 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 42 V
Current - Surge 600 A