ZV95K2220T501N
Stackpole Electronics Inc
Producto No:
ZV95K2220T501N
Descripción:
VARISTOR 150V 500A 2220
Guía del usuario
Varistor Voltage (Min) 135 V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 150 V
Varistor Voltage (Max) 165 V
Series Automotive, AEC-Q200
Energy 7.4J
Package / Case 2220 (5750 Metric)
Mfr Stackpole Electronics Inc
Maximum AC Volts 95 V
Features -
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 125 V