ZWQ130-5222
TDK-Lambda Americas Inc
Producto No:
ZWQ130-5222
Descripción:
AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 130W
En stock : 36
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Product Status Active
Efficiency 72%
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Features Adjustable Output, PFC, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 12V
Voltage - Output 3 -12V
Voltage - Output 4 12V
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required Yes
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 8.86" L x 4.17" W x 1.38" H (225.0mm x 106.0mm x 35.0mm)
Number of Outputs 4
Current - Output 2 4 A
Current - Output 1 15 A
Series ZWQ (130W)
Power (Watts) 130W
Current - Output 4 4 A
Type Open Frame
Current - Output 3 4 A