02015J1R5PBSTR
KYOCERA AVX
Producto No:
02015J1R5PBSTR
Fabricante:
KYOCERA AVX
Descripción:
CAP THIN FILM 1.5PF 50V 0201
En stock : 1030
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.011" (0.28mm)
Tolerance ±0.02pF
Voltage - Rated 50 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm)
Product Status Active
Series Accu-P®
Package / Case 0201 (0603 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 1.5 pF