02540121Z
Littelfuse Inc.
Producto No:
02540121Z
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
FUSE BLOK CARTRIDGE 400V 10A PCB
En stock : 1091
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Fuseholder Type Block
Termination Style PC Pin
Current Rating (Amps) 10 A
Fuse Type Cartridge
Contact Finish Tin
Mounting Type Through Hole
Orientation Horizontal
Product Status Active
Fuse Size 0.177" Dia x 0.57" L (4.5mm x 14.48mm)
Series OMNI-BLOK® 254
For Use With/Related Products 2AG, 5mm x 15mm
Voltage 400V