04023J1R6PBSTR
KYOCERA AVX
Producto No:
04023J1R6PBSTR
Descripción:
ACCU-F/P
En stock : 5000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±0.02pF
Voltage - Rated 25 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 1.6 pF