Hogar / Fuses / 0AGU015.T
minImg
0AGU015.T
Littelfuse Inc.
Producto No:
0AGU015.T
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
FUSE GLASS 15A 32VAC 32VDC 5AG
En stock : 12
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -
Response Time -
Color -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 15 A
Fuse Type Cartridge, Glass
Breaking Capacity @ Rated Voltage -
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.563" Dia x 2.008" L (14.30mm x 51.00mm)
Product Status Active
Series AGU
Voltage Rating - DC 32 V
Package / Case Cartridge, Non-Standard
Voltage Rating - AC 32 V