0MIB030.X
Littelfuse Inc.
Producto No:
0MIB030.X
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
CIR BRKR 30A 12VDC AUTO RESET
Guía del usuario
Actuator Type Automatic Reset
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 30A
Mounting Type Holder
Product Status Obsolete
Illumination Voltage (Nominal) -
Series MINI®
Voltage Rating - DC 12 V