Hogar / Fuses / 0MIN025.V
minImg
0MIN025.V
Littelfuse Inc.
Producto No:
0MIN025.V
Fabricante:
Littelfuse Inc.
Descripción:
FUSE AUTO 25A 32VAC 32VDC BLADE
En stock : 5
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -
Response Time Fast Blow
Color Clear
Approval Agency SAE, UL
Current Rating (Amps) 25 A
Fuse Type Automotive
Breaking Capacity @ Rated Voltage -
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 0.429" L x 0.150" W x 0.346" H (10.90mm x 3.80mm x 8.80mm)
Product Status Active
Series MINI®
Voltage Rating - DC 32 V
Package / Case Blade, Miniature
Voltage Rating - AC 32 V