TE Connectivity
Producto No:
1-1644055-3
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CONN PLUG HSG 6POS 6.35MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
80
$0.8455
$67.64
960
$0.779
$747.84
5040
$0.7505
$3782.52
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 6 |
| Color | Natural |
| Contact Type | Male or Female |
| Row Spacing | 0.250" (6.35mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Holder |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Series | - |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity |
| Pitch | 0.250" (6.35mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | Glow Wire Compliant |
| Package | Box |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 1644055 |