1008-331H
API Delevan Inc.
Producto No:
1008-331H
Fabricante:
API Delevan Inc.
Paquete:
1008
Descripción:
FIXED IND 330NH 954MA 165MOHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 25 MHz
Q @ Freq 40 @ 25MHz
Height - Seated (Max) 0.085" (2.16mm)
Tolerance ±3%
Current Rating (Amps) 954 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008
Ratings -
DC Resistance (DCR) 165mOhm Max
Inductance 330 nH
Series 1008
Type -
Package / Case 2-SMD, J-Lead
Frequency - Self Resonant 300MHz