1012GN-800V
Microchip Technology
Producto No:
1012GN-800V
Paquete:
55-KR
Descripción:
TRAN, GAN, 1030/1090 MHZ, 800W,
Guía del usuario
Configuration -
Current Rating (Amps) -
Current - Test 120 mA
Voltage - Rated 150 V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 55-KR
Power - Output 825W
Series V
Package / Case 55-KR
Voltage - Test 54 V
Technology -
Mfr Microchip Technology
Frequency 1.025GHz ~ 1.15GHz