Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
10145492-08LF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN RCPT HSG 8POS 0.80MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.437
$0.437
10
$0.37715
$3.7715
25
$0.34466
$8.6165
50
$0.32414
$16.207
100
$0.310745
$31.0745
250
$0.283708
$70.927
500
$0.270199
$135.0995
1000
$0.222908
$222.908
2500
$0.202644
$506.61
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 8 |
| Color | Cream |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Push-Pull |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free |
| Series | Minitek® 0.80mm |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | Glow Wire Compliant |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 10145492 |