Hogar / Fixed Inductors / 104CDMCCDS-100MC
minImg
104CDMCCDS-100MC
Sumida America Components Inc.
Producto No:
104CDMCCDS-100MC
Paquete:
SMD
Descripción:
FIXED IND 10UH 7.5A 30 MOHM SMD
En stock : 32839
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 10A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 7.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Ratings -
DC Resistance (DCR) 30mOhm Max
Inductance 10 µH