Hogar / Fixed Inductors / 104CDMCCDS-220MC
minImg
104CDMCCDS-220MC
Sumida America Components Inc.
Producto No:
104CDMCCDS-220MC
Paquete:
SMD
Descripción:
FIXED IND 22UH 5A 66 MOHM SMD
En stock : 121115
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 6.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Ratings -
DC Resistance (DCR) 66mOhm Max
Inductance 22 µH