1090C1-28V
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
1090C1-28V
Descripción:
INDICATOR INCAND RED PANEL MNT
En stock : 116
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.50" (12.70mm)
Millicandela Rating -
Product Status Not For New Designs
Lamp Color Red
Ratings -
Lens Style Round with Flat Top
Series 1090C
Type Incandescent
Voltage 28V