1092A5-12V
Visual Communications Company - VCC
Producto No:
1092A5-12V
Descripción:
LED PANEL INDICATOR GREEN 12V
En stock : 106
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Termination Style Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.50" (12.70mm)
Millicandela Rating 12000mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings DC
Lens Style Round with Domed Top
Series 1092
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Green
Wavelength - Peak -
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 25mA
Lens Size -
Base Product Number 1092A