1157T-4-PH
RAF Electronic Hardware
Producto No:
1157T-4-PH
Descripción:
ROUND SPACERNO FINISH - PHENOLIC
Guía del usuario
Diameter - Inside 0.115" (2.92mm)
Color -
Material Phenolic
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.313" (7.94mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.406" (10.32mm)
Between Board Height 0.406" (10.32mm)