Molex
Producto No:
1200845175
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
REC U12 4P AC FE M16 BM SOL SHD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$27.4645
$27.4645
10
$23.75
$237.5
100
$20.33551
$2033.551
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Cable Opening | - |
| Backshell Material, Plating | - |
| Insert Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Ingress Protection | IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Voltage Rating | 250V |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Current Rating (Amps) | 4A |
| Shell Size, MIL | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Nickel |
| Shell Size - Insert | M12-4 |
| Mfr | Molex |
| Contact Material | Brass |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Features | - |
| Contact Finish - Mating | - |
| Primary Material | Metal |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | Industrial, Telecommunications |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Silver |
| Termination | Solder |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Panel Mount, Through Hole |
| Fastening Type | Threaded |
| Orientation | A |
| Mounting Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Series | Brad Ultra-Lock 120084 |
| Shell Material | Brass |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 120084 |