1206B475K250CT
Walsin Technology Corporation
Producto No:
1206B475K250CT
Descripción:
CAP CER 4.7UF 25V X7R 1206
En stock : 997
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.075" (1.90mm)
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 4.7 µF