1206J1000102MCTE01
Knowles Syfer
Producto No:
1206J1000102MCTE01
Descripción:
CAP FEEDTHRU 1000PF 100V 1206
En stock : 11010
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Insertion Loss 27dB @ 100MHz
DC Resistance (DCR) (Max) -
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100V
Thread Size -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Height (Max) 0.051" (1.30mm)
Product Status Active
Ratings -
Series EMI Filter
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 1000 pF
Package Tape & Reel (TR)
Current 300 mA