1210-068J
API Delevan Inc.
Producto No:
1210-068J
Fabricante:
API Delevan Inc.
Paquete:
1210
Descripción:
FIXED IND 6.8NH 1.562A 50MOHM SM
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 50 MHz
Q @ Freq 40 @ 50MHz
Height - Seated (Max) 0.101" (2.57mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 1.562 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings -
DC Resistance (DCR) 50mOhm Max
Inductance 6.8 nH
Series 1210
Type -
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 2.7GHz