1210N182K201CT
Walsin Technology Corporation
Producto No:
1210N182K201CT
Descripción:
CAP CER 1800PF 200V C0G/NP0 1210
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 1800 pF