1218-12-PH
RAF Electronic Hardware
Producto No:
1218-12-PH
Descripción:
ROUND SPACERNO FINISH - PHENOLIC
Guía del usuario
Diameter - Inside 0.218" (5.54mm)
Color -
Material Phenolic
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.500" (12.70mm) 1/2"
Weight -
Series -
Length - Overall 0.313" (7.94mm)
Between Board Height 0.313" (7.94mm)