1254-38-PH
RAF Electronic Hardware
Producto No:
1254-38-PH
Descripción:
ROUND SPACERNO FINISH - PHENOLIC
Guía del usuario
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Phenolic
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.625" (15.88mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 0.625" (15.88mm)
Between Board Height 0.625" (15.88mm) 5/8"