1325-472J
API Delevan Inc.
Producto No:
1325-472J
Fabricante:
API Delevan Inc.
Descripción:
FIXED IND 4.7UH 178MA 1.8 OHM TH
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 178mA
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 53 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 178 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.8Ohm Max
Inductance 4.7 µH
Series 1325
Type Molded
Package / Case Axial
Frequency - Self Resonant 63MHz