1331-332J
API Delevan Inc.
Producto No:
1331-332J
Descripción:
FIXED IND 3.3UH 185MA 1.3OHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 185mA
Inductance Frequency - Test 7.9 MHz
Q @ Freq 49 @ 7.9MHz
Height - Seated (Max) 0.145" (3.68mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 185 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.3Ohm Max
Inductance 3.3 µH
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 80MHz