Hammond Manufacturing
Producto No:
1441-36
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CHASSIS STEEL GRAY 12"L X 17"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$62.586
$62.586
5
$58.6777
$293.3885
10
$54.76655
$547.6655
25
$53.78824
$1344.706
50
$52.81031
$2640.5155
100
$52.027985
$5202.7985
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Area (L x W) | 204in² (1316cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 17.000" L x 12.000" W (431.80mm x 304.80mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 5.3 lbs (2.4 kg) |
| Ratings | - |
| Design | Open End(s) |
| Thickness | 18 Gauge |
| Series | 1441 |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Chassis |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Hardware not Provided |
| Height | 3.040" (77.22mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1441 |