KYOCERA AVX
Producto No:
145652060201829+T
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
5652 SERIES, FLOXY, 0.5MM PITCH,
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$9.4905
$9.4905
10
$8.5405
$85.405
25
$8.04536
$201.134
50
$7.83902
$391.951
100
$7.63287
$763.287
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 60 |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | - |
| Height Above Board | 0.470" (11.94mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | 5652, Kyocera |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Connector Type | Plug, Floating |
| Features | Board Guide, Solder Retention |
| Mated Stacking Heights | 20mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |