Hogar / Boxes / 1457U1601EBK
minImg
1457U1601EBK
Hammond Manufacturing
Producto No:
1457U1601EBK
Descripción:
BOX ALUM BLACK 6.299"L X 7.343"W
En stock : 11
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Area (L x W) 46.2in² (298cm²)
Color Black
Material Metal, Aluminum
Size / Dimension 7.343" L x 6.299" W (186.51mm x 160.00mm)
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Weight -
Ratings IP54
Design End Panel(s)
Thickness 0.059" (1.50mm)
Series 1457-EMI
Container Type Box
Mfr Hammond Manufacturing
Features -
Height 2.657" (67.49mm)