1464-38-SS
RAF Electronic Hardware
Producto No:
1464-38-SS
Descripción:
HEX SPACERPLAIN STAINLESS STEEL5
Guía del usuario
Diameter - Inside 0.380" (9.65mm)
Color -
Material Stainless Steel
Gender Female, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.625" (15.88mm) Hex
Weight -
Series -
Length - Overall 0.750" (19.05mm) 3/4"
Between Board Height 0.750" (19.05mm) 3/4"