15-009-152FB
Aries Electronics
Producto No:
15-009-152FB
Fabricante:
Aries Electronics
Descripción:
CABLE JUMPER 15POS 2.54MM 9"
Guía del usuario
Series 152FB
Length - Exposed Ends 0.125" (3.18mm)
Cable Type Ribbon
Length 9.000" (228.60mm)
Termination Style Completely Exposed Wires on Both Sides with Protective Tab
Mfr Aries Electronics
Pitch 0.100" (2.54mm)