150283RS73103
Würth Elektronik
Producto No:
150283RS73103
Fabricante:
Würth Elektronik
Descripción:
WL-SMTW SMT MONO-COLOR TOP LED W
En stock : 2016
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Wavelength - Dominant 620nm
Configuration Independent
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 120°
Color Red
Current - Test 150mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.50mm L x 2.80mm W
Millicandela Rating -
Product Status Active
Height (Max) 0.85mm
Supplier Device Package 3528 (1411)
Lens Style Oval with Flat Top
Series WL-SMTW
Package / Case 1411 (3528 Metric)
Mfr Würth Elektronik
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.2V