150D104X9060A2T
Vishay Sprague
Producto No:
150D104X9060A2T
Descripción:
CAP TANT 0.1UF 10% 60V AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 60 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 0.1 µF