150D105X0020A2B
Vishay Sprague
Producto No:
150D105X0020A2B
Descripción:
CAP TANT 1UF 20% 20V AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code A
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 20 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 1 µF