1561T-E-2-B
RAF Electronic Hardware
Producto No:
1561T-E-2-B
Descripción:
HEX SWAGE SPACERPLAIN BRASS1/4 H
Guía del usuario
Diameter - Inside 0.090" (2.29mm)
Color -
Material Brass
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.250" (6.35mm) 1/4" Hex
Weight -
Series -
Length - Overall 0.386" (9.81mm)
Between Board Height 0.156" (3.96mm) 5/32"