157142S12803
Würth Elektronik
Producto No:
157142S12803
Fabricante:
Würth Elektronik
Descripción:
WL-T7DS 7 SEGMENTS DISPLAY THT S
En stock : 64
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Color Red
Current - Test 20mA
Size / Dimension 0.748" H x 0.496" W x 0.315" D (19.00mm x 12.60mm x 8.00mm)
Millicandela Rating 38mcd
Product Status Active
Series WL-T7DS
Power Dissipation (Max) 52mW
Common Pin Common Anode
Package / Case 10-DIP (0.600", 15.24mm)
Number of Characters 1
Display Type 7-Segment
Digit/Alpha Size 0.56" (14.20mm)
Mfr Würth Elektronik
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2V