1584C15TW
Hammond Manufacturing
Producto No:
1584C15TW
Descripción:
CRD 14AWG NEMAL5-15P - CBL 15.5'
Guía del usuario
Operating Temperature -
1st Connector NEMA L5-15P
Voltage Rating 125VAC
Color Black
Current Rating (Amps) 15A
2nd Connector Terminals and Wire Lead
Shielding -
Product Status Active
Wire Gauge 14 AWG