Hammond Manufacturing
Producto No:
1590Z231BK
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BOX ALUM BLACK 7.874"L X 9.055"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$138.6145
$138.6145
5
$136.1407
$680.7035
10
$133.665
$1336.65
25
$131.68444
$3292.111
50
$128.71398
$6435.699
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Area (L x W) | 71.3in² (460cm²) |
| Color | Black |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 9.055" L x 7.874" W (230.00mm x 200.00mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 5.4 lbs (2.4 kg) |
| Ratings | IP68 |
| Design | Cover Included |
| Thickness | 0.080" (2.03mm) |
| Series | 1590Z |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Features | Watertight |
| Height | 4.390" (111.51mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1590 |