1.5KEG33A
HY Electronic (Cayman) Limited
Producto No:
1.5KEG33A
Paquete:
DO-201
Descripción:
AXIAL LEADED UNI/BI-DIRECTIONAL
En stock : 580
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 5
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 32.8A
Applications Telecom
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 31.4V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Product Status Active
Supplier Device Package DO-201
Series 1.5KEG
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.7V
Package / Case DO-201AA, DO-27, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 28V