160R-330JS
API Delevan Inc.
Producto No:
160R-330JS
Fabricante:
API Delevan Inc.
Descripción:
FIXED IND 33NH 1.295A 75MOHM SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 48 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.080" (2.03mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 1.295 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 75mOhm Max
Inductance 33 nH
Series 160R
Type -
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 900MHz