17-M150B-M
Qualtek
Producto No:
17-M150B-M
Fabricante:
Qualtek
Descripción:
CBL TIE LOCKING BLK 18LBS 5.91"
Guía del usuario
Tensile Strength 18 lbs (8.16 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Black
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Obsolete
Series 17
Wire/Cable Tie Type Standard, Locking
Shelf Life Start -
Mfr Qualtek
Features UV Resistant
Shelf Life -
Length - Actual 0.492' (150.00mm, 5.91")
Package Bulk
Width 0.098" (2.50mm)
Length - Approximate 6"
Bundle Diameter 1.44" (36.60mm)