17.5SFLSJ50
Eaton - Bussmann Electrical Division
Producto No:
17.5SFLSJ50
Descripción:
FUSE CART 50A 17.5KVAC FUSE LINK
Guía del usuario
Operating Temperature -
Applications -
Response Time -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 50A
Fuse Type Cartridge
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 3.000" Dia x 11.496" L (76.20mm x 292.00mm)