Weidmüller
Producto No:
1772260000
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE GLAND 33-43MM M50 BRASS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.866" (22.00mm) |
| Thread Length | 0.354" (9.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | - |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | M50x1.5 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| Includes | Seal |
| Series | VG |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | Weidmüller |
| Package | Bulk |
| Conduit Hub Size | - |