Hogar / Fixed Inductors / 177CDMCCDS-4R7MC
minImg
177CDMCCDS-4R7MC
Sumida America Components Inc.
Producto No:
177CDMCCDS-4R7MC
Paquete:
SMD
Descripción:
FIXED IND 4.7UH 18A 4.83MOHM SMD
En stock : 207
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 35A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.276" (7.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 18 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.675" L x 0.675" W (17.15mm x 17.15mm)
Product Status Active
Supplier Device Package SMD
Ratings -
DC Resistance (DCR) 4.83mOhm Max
Inductance 4.7 µH